Přihlášení | registrace

Rok 2011 už máme za dveřmi!

Zdravím celý orchestr!

Po úspěšné hudební sezoně 2010 na nás čeká už za dveřmi rok 2011 s mnohými koncerty ve známých sálech anebo na prknech námi zatím nepokořených.  Než vyhlídneme do příštího roku, máme tu rekapitulující slova našich dirigentů. Haig s Katkou moc děkují za vydařené Rybovky v předvánoční atmosféře i za náš hudebně nejúspěšný rok s četnými koncerty, které potěšily stovky a stovky posluchačů.  Díky patří celému orchestru! Psaní ze Sv. Salvátora z nedávné doby dokresluje naše nedávné hraní a dovolte mi jej citovat:

„Vážený pane Utidjiane,

rádi bychom Vám poděkovali za letošní provedení České mše Vánoční. Během benefičního koncertu se na záchranu našich varhan vybralo 14.059,-Kč.  Kostel byl zcela zaplněn, přidávalo se 60 židlí, mnozí i stáli. Děkujeme všem za solidaritu s kostelem. Prosíme, vyřiďte orchestru a sboru, že velice děkujeme za vystoupení bez nároku na honorář.

S přáním požehnaných Vánoc,

Paula Jirsová Fassati“

A co nás čeká v roce 2011?

Odstartujeme první zkouškou ve středu 19.1., zkoušky proložíme sem tam soustředěními a tanečními kroky, Narozeninový ples k 10. výročí založení orchestru se koná 12.2., k tomu se budeme moci protáhnout u filmové muziky v Muzeu hudby 25.2. a poté se můžeme vyřádit i na sjezdovce anebo v bílé stopě na orchestrálních horách první víkend v březnu, v dubnu skočíme na Champs-Elysees a už tu máme pomalu jaro. Je toho před námi hodně a máme se nač těšit!

Za orchestr bych rád poděkoval Haigovi a Katce a neméně všem ostatním nadšencům orchestru, díky kterým to šlape a klape. Do roku 2011 hodně štěstí, zdraví a orchestrální odvahy, budeme ji potřebovat!

Pavel