Přihlášení | registrace

Orchestr VŠE zahájil 10. hudební sezonu koncertem v Senátu PČR

U příležitosti zahájení 10. hudební sezony Orchestru VŠE se 26. října 2010 uskutečnil slavnostní koncert v Hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu PČR. A vydařil se pěkně! S desátou sezonou jsme si přichystali kromě monumentálního díla od J. Brahmse pro posluchače i několik "narozeninových" prvenství: zahráli jsme si prvně v krásném sále Valdštějnského paláce, na noty jsme si mohli pěkně posvítit lampičkami a náš orchestr se letmo představil přes rádiové vlny až v Arménii.

Pro nastartování 10. hudební sezony se vydařila kouzelně i pokoncertní část večera, kdy jsme hospůdku Ferdinanda rozezpívali i roztančili v moravském stylu. Díky všem skrytým folklorním talentům, opravdu parádní oslava úspěšného koncertu!

Zájemci o seriózní psaní se mohou podívat na oficiální stránky VSE, kam jsme se online také zapsali do historie: http://www.vse.cz/zpravodaj.php?ID=467 

Všem hráčům i organizátorům ještě jednou VELKÉ DÍKY A GRATULACE!

Pavel

PS: V Galerii najdete brzy fotky, tak pozor!

Komentáře

Obrázek uživatele Walker

Přes rádiové vlny se o našem orchestru v Arménii hned po koncertě opravdu hovořilo. Počkali jsme si a máme tu dokonce i videoreportáž! Zájemci o arménštinu či jen osvěžění si vzpomínky na výtečný koncert vizte a šiřte:

http://www.azatutyun.am/video/17416.html

Pavel

PS: Co to tam ten Haig povídá? "Tam jsem predevsim vypravel, jak kdyz zacal orchestr VSE, abych lakal cleny k orchestru, jsem chodil na potravinarstvi a kupoval cerstve ovoce a je distribuoval clenum. Take jsem chlubil, jak hrajeme Komitas Sanctus vsude v svete. Cely text mohu Vam nekdy prelozit, budete-li chtit."