Přihlášení | registrace

Náš ples aneb ať baby nestojí v koutě!

Zdravím orchestr a jeho přátelé z řad sboru UK i z řad třeba jiných, leč zpřízněných!

Věřím, že zkouškové období i prezidentské volby působily na mnohé stresově, nemluvě o rozdávání vysvědčení, tak přicházím s pozitivní zprávou pro uvolnění situace. Náš orchestrální ples se opět přiblížil, letošní již 6. ročník je ušitý na míru 60. let. Takové souznění šestek. Kdo by neznal "Hříšňák"? Film plný tance, dobré muziky, lásky, erotiky a naděje, no co vám budu vyprávět.. Takže ať máme takový pestrý i náš letošní orchestrální ples, který se koná v sobotu 9.3.2013! Plakát je už na světě, stačí se podívat do našeho orchestrálního online kalendáře akcí. Vstupenky začneme prodávat na středečních zkouškách předně členům orchestru VŠE, orchestru UK, sboru UK a dále našim příznivcům dle kapacity sálu. Zkoušky orchestru začnou letos po polovině února, přesné datum bude ještě potvrzeno.

Dámy, tanečnice, trvalá na hlavu, do noh kroky mamba ,chachy, pánové, tanečníci, úzké kravaty, kostkatá saka! Prostě šaty ze skříní rodičů můžou hrát o cenu nejlepšího obleku plesu.

Tak ať baby nestojí v koutě!

Pavel

Komentáře

Obrázek uživatele Walker

Prodej lístků na ples právě začíná! Letos nově v duchu fundraisingu je lístek za 200Kč+. Tedy, máš-li a má-li kdokoli chuť podpořit akci finančně, může za lístek zaplatit více než 200Kč a tím přispět na celou zábavu. Do tomboly je také možné něco přinést, to je už klasika. Kdyžtak mi anebo Marušce (klarinet) dejte prosím předem vědět.

Lístky jsou v prodeji přednostně pro členy Orchestru VŠE, Orchestru UK a Sboru UK. Dále pro naše přátele a známé s tím, že chceme zajistit v prvním pořadí nám muzikantům místa na již tradiční orchestrální ples.

Obrázek uživatele Walker

Díky všem zúčastněným za skvělý ples! Fotky máme díky Romanovi, našemu dvornímu fotografovi;-) Věřím, že se i vám budou líbit.

Odkaz na zásilku:
http://www.uschovna.cz/zasilka/M9D4VN9HPGGWZIA3-7V3

Kód zásilky: M9D4VN9HPGGWZIA3-7V3
Velikost zásilky: 642.4 MB
Uloženo do: 05.04.2013